Ольга Мовчан

Для мене англійська мова — це не тільки можливість просування по кар’єрним сходинкам, це скоріше можливість підняти самооцінку і вільно спілкуватися у своїх мандрівках по Світу. Я відношуся до того покоління, що вчили англійську мову у школі, вчили довго і нудно настільки, що утворився бар’єр проти мови, який важко подолати без навколишнього оточення іноземцями.
Почавши навчання у Ласми — я повірила в себе! Як ІТ-шник, я розумію багато технічної англомовної літератури, але тепер я можу спілкуватися і на побутові теми. І мої діти зрозуміли за моїм прикладом, що вони теж можуть вивчити іноземну мову. Мені дуже зрозуміло пояснення тем від Ласми, так як вона переносить усе через менталітет і світосприйняття української людини. Тому я розумію свої помилки, а не просто знаю, що так не вірно, як було з іншими школами іноземних мов.
Ще хочу підкреслити манеру Ласми систематизовувати знання по своїм табличкам, бо для мене, як математика, таке навчання дуже близьке та зрозуміле. Різноманітні статті, казки та розповіді у її підручниках роблять процес навчання цікавим та невимушеним. І взагалі — Ласма дуже цікава людина, як і її методика.