Детский пакет

«АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ НАЙМЕНШИХ» – це підручник-зошит для дітей, які  мають  намір вивчати букви та звуки, щоб навчитися писати, читати та думати англійською, а також для батьків та інших дорослих, що будуть допомагати їм в цьому.

В англійській мові написання відрізняється від читання або озвучування слів, і ця сторона мови є важкою навіть для її носіїв, тому даним питанням приділено достатньо місця і часу у підручнику: автор  знайшла максимально вдале і ефективне вирішення цієї проблеми, просто та лаконічно пояснюючи правила фонетики та використовуючи метод повторень «фітнес для мозку».

Не всім відомо, що британці мислять зовсім не так, як слов’яни. Саме тому граматика у даному підручнику викладається не просто у вигляді правил, а  як певний спосіб мислення, дещо незвичний і відмінний від нашого, що дозволяє дитині починати думати іншою мовою і, звичайно, в результаті усвідомлено, вільно і правильно говорити.

Підручник-зошит складається з 17 уроків граматичного викладення матеріалу на дитячому рівні, а також із десятків завдань, завдяки яким дитина матиме можливість практикувати та закріплювати вивчене.

Все це подано зрозумілою для дитини мовою. З підручником-зошитом викладання доступне навіть мамі юного учня

У додатку до підручника-зошита підібрано набори слів з малюнками за темами, які найчастіше вживаються. Їх діти будуть використовувати у розмовній мові, застосовуючи вже освоєні граматичні структури

Всі слова і розмовні фрази озвучені на сайті школи, як і багато діалогів, які діти будуть програвати.

МИ ВЧИМО ДИТИНУ ДУМАТИ АНГЛІЙСЬКОЮ!

DON’T WORRY

BE HAPPY

JUST DRILL IT!

ДЕТСКИЙ ПАКЕТ

Вид услуги Количество уроков в месяц Количество учеников Сумма за месяц с человека
группа   9 4 человека 900 грн.
группа 9 3 человека 1200 грн.
группа 9 человека 1620 грн.
индивидуальное  9 1 человек 2250 грн. (250 грн. урок)
учебник (с 5-10 лет) 400 грн.
учебник (с 11 лет) 500 грн.

2